Reklama na našem webu

Máte zájem o umístění reklamního banneru na stránkách Autoklub TV? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám připravíme konkrétní nabídku.

Návštěvníci stránek

Stránky Autoklub TV navštěvují především uživatelé, kteří mají zájem o motorsport ať už motocyklový tak automobilový. Informace zde dále hledají internetová média a uživatelé věnující se bezpečnosti silničního provozu a široké spektrum motoristů a účastníků silničního provozu.

Bannerová reklama

Portál nabízí čtyři sekce – Hlavní stranu, Motoristický sport, Silniční provoz a Projekty Autoklubu ČR. Každá sekce nabízí 3 bannery.

• 1. Banner 468×60 px je umístěn mezi jednotlivými videi vybrané sekce ( 1 banner / 1 sekce ).
  • 2. Banner 647×183 px je umístěn na levé a pravé stráně obsahu vybrané sekce ( 2 bannery / 1 sekce ). Tyto bannery jsou zobrazovány na zařízeních s minimální šířkou obrazovky 1600 px.

Technické informace:

• bannery ve 3 formátech (*.jpg, *.png, *.gif)

V případě vašeho zájmu inzerovat na portálu tv.autoklub.cz nás prosím kontaktujte na: